ledverlichting

SIXLIGHT


Verlichting - online winkel

Zomer Actie Prijzen NU !!!

    + Gratis Levering

in België vanaf 150€, in Nederland vanaf 300€

  • U bent hier: >>
  • Home
  • >>
  • Promotie Led 2x3 watt

eco-design
Sixlight LED 3x2W GU10 vervangt 50W halogeen

LEDVERLICHTING - Sixlight LED 3x2W GU10 vervangt 50W halogeen

Artikelnummer:

SL999001

Merk:

LA

LED 3x 2 watt met GU10 voet. Dit is de ideale vervanglamp voor de populaire 50 watt 230volt halogeenspotjes. Rechtstreeks import zonder tussenpersonen. Uitgetest in ons eigen lab. Deze spot heeft een stralingshoek van 24°, ideaal als werk- en accentverlichting.

Excl.BTW:

28,84 €

Incl.BTW:

34,90 € PROMOTIEPRIJS !

Leveringstermijn:

Uit voorraad

Aantal   




Lees hieronder het volledige verslag over deze nieuwe LED spot.


Een tweetal maand geleden werd deze LED lamp rechtstreeks bij een Ledfabrikant aangekocht. Al die tijd hebben we de LED getest, niet alleen in ons labo maar gedurende een lange tijd gewoon boven onze eigen werkplek.


Van bij de beginne was het duidelijk dat we hier een winnaar hadden. Vele Leds voelen zich geroepen om de bestaande hoog- en laagvolt halogeenspotjes te vervangen, weinigen doorstaan een eerste test.


Enkele persoonlijke bevindingen. De lamp geeft een helder aangenaam warmwit licht. Het licht is iets witter dan de hoogvolt halogeenspot die hij moet vervangen maar ik vond die altijd al te geel. Het licht van deze Led komt meer overeen met de laagvolt halogeenspots. Daarenboven verblindt de led veel minder dan halogeenlampjes. Dit komt omdat het in feite drie spotjes in één zijn, elk met een aparte lens, wat de inkijkhoek kleiner maakt.


Het resultaat van onze testen in het labo.


Uiteraard geloven we niet wat er op het doosje staat en gewapend met een goede lichtmeter werd nauwkeurig de lichtstroom bepaald. Aangezien dit soort ledspots uitgerust zijn met lenzen, moet de lichtwaarde worden uitgedrukt in lux en niet in lumen zoals de meesten doen. Lumen is de totaal geproduceerde lichtstroom in een 360° radiaal. Daar deze spot zijn licht naar één kant projecteert dat bovendien gebundeld wordt door een lens moeten we het opvallende licht meten, de luxwaarde dus waarbij ook de lichtcirkel belangrijk is. Hoe meer de lens bundelt, hoe meer lux maar hoe kleiner het oppervlakte. En uiteraard is de luxwaarde ook afhankelijk van de afstand tussen lamp en object. Tot zover de theorie.

Deze lamp levert 280 lux op een afstand van 2,5m met een lichtcirkel van 90 cm en maar liefst 640 lux op een afstand van 1,5m met een lichtcirkel van 60 cm. Vergelijken we met een hoogvolt halogeenspot met een gelijkaardige bundeling, dan geeft deze laatste iets minder licht, 450 lux op 1,5m en 210 lux op 2,5m.


De lichtkleur van deze ledspot is warmwit, vergelijkbaar met het mooie licht van laagvolt halogeenspots. Maar in tegenstelling tot lampen met een filament (een gloeidraad) geeft deze ledspot een zeer goed verspreid licht, zonder wolkeffect.


Opgelet! Deze ledlamp is niet dimbaar. Deze lamp vervangt niet de 12volt halogeenspots, enkel de GU10 230volt halogeen.


U krijgt twee jaar garantie op deze lamp.



2008-2010  |  SixLight - Vina Bovypark 13, 9000 GENT - Tel.+32 9385 3514 - E-mail info@sixlight.com

FAQ |  Privacy |  Algemene voorwaarden |  Links |  Sitemap |  Verlichting